LG G Pro da dahil olmak üzere Optimus serisi için Android 4.4 KitKat güncellemesi geliyor
LG, Hindistan ülkesi için Android 4.4 KitKatGüncellemesi hakkın da twitter hesabın da bir soruyu cevaplamıştır. Resmi basın açıklamalarına göre verilen cevapta da belirtildiği üzere güncelleme işlemlerine başlanılmış bulunmaktadır.
LG şirketi sanıldığı üzere bu içinde bulunduğumuz yılın 2. Çeyreğin de, son Optimus ara yüzü  ile yükseltilmiş Android 4.4 KitKat’ı serbest bırakacak.
G pro Android 4,4 KitKat Güncellemesi LG G Pro için Geliyor
Her şey bu anlatıldığı ve verilen cevabın doğruluğuna göre güncelleme işlemi bu yılın haziran ayına kadar tamamlanacağı düşünülüyor. Bu güncelleme Optimus G Pro tablet modelin de olan cihaza geleceği sanılıyor. Ayrıca LG, LG Optimus F3, LG Optimus F6, LG G Pad 8.3LG G Pro LiteLG Optimus F7LG Optimus L9 IILG Optimus Vu II telefonların 4.4 KitKat güncellemelerini satın alacağına %100 lük bir gözle bakılıyor.
Bu arada şirket LG G2′nin bir diğer açıklamalara göre ise bu güncellemelerin mart ayın da geleceği söyleniyordu fakat söylenildiği gibi olmadı bu durum son açıklamaya göre haziran ayında geleceği kesinleşti ve konu kullanıcılar için açıklığa kavuştu.
173 Okunma 11 Şub 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!