Android Android Android En iyi antivirüs ve güvenlik uygulamaları

Google Play Store ya da rootlu cihazların yararlandıkları diğer platformlar üzerinde dolaşan zararlı yazılımların sıklığından hepimizin haberi var. Durum böyle olunca tüm akıllı telefonlara bir tane antivirüs uygulaması yerleştirmek de şart oluyor. İşte cihazınızı virüslerden ya da kötü niyetli yazılımlardan korumak için kullanabileceğiniz antivürüs ve güvenlik uygulamaları.
 
© AndroidPIT

AVG Antivirus Security

AVG Antivirus ücretsiz bir uygulama olup cihazınızı gerçek zamanlı virüsler ve kötü yazılımlardan korur. Aynı zamanda uygulama üzerinden cihazınızı yavaşlatan, arka planda çalışmaya devam eden uygulamaları da kapatabilirsiniz bu da pil ömrünüze gözle görülür bir katkı yapar. Ayrıca cihazınızı kaybederseniz Google Haritalar aracılığıyla bilgilerinizi silebilir ya da cihazı kilitleyebilirsiniz. 
© AVG
Icon

AVG Ücretsiz Antivirüs – FREEYÜKLE

Norton Security Antivirus

Norton Security Antivirus kötü niyetli yazılımları ve virüsleri cihazınıza ulaşamadan engelleyerek silen bir uygulama. Ayrıca tamamen ücretsiz. Çok iyi bir tarama sistemine sahip olan uygulama cihazınızdaki tüm uygulamaları gözden geçirerek tehlikeli yazılımları saptar. Son olarak, uygulama size cihazınızı kaybetme ya da çaldırma durumunda SMS yoluyla cihazı kitleme imkanı da sunuyor. 
© Norton Mobile by Symantec
Icon

Norton Security & AntivirusYÜKLE

avast! Mobile Security

Yüklemek üzere olduğunuz ya da yüklediğiniz uygulamaları avast! ile tarayabilirsiniz. Ayrıca yine bir hırsızlık ya da kaybetme durumunda cihazı SMS ile kilitleyebilirsiniz ya da GPS ile takip edebilir hatta son ses telefonun zilini çaldırabilirsiniz. Güvenlik duvarı ve web kalkanı gibi özellikler de sunan avast! en iyi güvenlik uygulamaları arasında gösterilmekte.
© avast! Software
Icon

Mobile Security & AntivirusYÜKLE

Lookout Antivirüs & Mobil Güvenlik

Lookout’un ücretsiz versiyonu telefonunuzu tehlikeli yazılımlar, trojanlar ve virüslerden koruyor. Yeni uygulamaları indirmeden önce Lookout sayesinde o uygulamanın içeriğinde tehlikeli bir şey barındırıp barındırmadığını görebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda SD kartınızı da tarayarak sizi herhangi bir tehlikeli duruma karşı uyarıyor. Hırsızlık durumlarında da diğer uygulamaların sunduğu hizmetleri sunan Lookout aynı zamanda bilgilerinizi yedeklemenize ve telefonunuzu yenilemenize de yardımcı oluyor. 
© Lookout Mobile Security
Icon

Antivirüs & Mobil GüvenlikYÜKLE

Avira Antivirus Security

Avira diğer güvenlik ve antivirüs uygulamalarının yaptığı gibi cihazınızı tüm tehlikeli içeriğe sahip yazılımlara karşı koruyor. Çalıntı ve kaybetme durumlarında da cihazınızı takip edebilmenize ya da bilgilerinizi silebilmenize imkan tanıyor. Ayrıca tek tuşla, cihazınızı bulan kişi size “bulundu” raporu gönderebiliyor. Güncellemeleri çok sık bir şekilde alan Avira sayesinde aynı zamanda sizi rahatsız eden numaralardan gelecek mesajlar ve aramaları da engelleyebilirsiniz.
AviraAntivirus
© Avira
Icon

Avira Antivirus SecurityYÜKLE

Dr Web, Panda Security ve 360 Mobile Security de anılması gereken diğer güvenlik ve antivirüs uygulamaları.
Icon

Mobile Security & AntivirusYÜKLE

Icon

Dr.Web v.7 Anti-virus LightYÜKLE

Icon

360 Mobile Security- AntivirusYÜKLE

Siz cihazınızı virüslerden korumak için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Listenin dışından bir uygulama öneriniz var mı?
206 Okunma 15 May 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!