Android

Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz Antivirüs uygulamalarını sizler için bir araya getirdik. Android için Antivirüs uygulamaları haberimizde.

14.07.2015 / 10:00Android için Antivirüs Uygulamaları

Androidaçık kaynaklı olmasından dolayı tehditlere karşı açık bir işletim sistemi olarak lanse ediliyor. Aslında durum göründüğü gibi değil. Android’in güvenlik açıkları Root işleminden dolayı sistem dosyalarına erişim izni verilmesinden ve Google Play Store’da yer almayan güvenlikdenetimlerinden geçmemiş APK dosyalarının yüklenmesinden kaynaklanıyor.
Peki, Android kullanıcıları Root’lu telefon veya tablet kullanıp, modifiyeliAPK dosyalarını yüklemeyi tercih ediyorsa güvenliklerini nasıl sağlayacak? Bunun cevabı çok basit. Antivirüs yazılımları ile!
Google Play Store’da virüs, malware ve farklı tehditlere karşı çok fazla Antivirüs yazılımı bulunuyor. Biz de sizler için bu haberimizde Android için ücretsiz Antivirüs yazılımlarını bir araya getirdik.

CM Security

CM Security uygulaması malware’lara karşı güvenli ve hızlı bir koruma sağlıyor. Uygulamaların içerisinde ve sistemde bulunan kötücül yazılımlarıhızlı bir şekilde tarayan ve yok eden CM Security uygulaması tamamen ücretsiz.
246 Okunma 14 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!