Android One Pakistan’a Adım Attı

Google Pakistan’da Android One akıllı telefonu QMobile A1 model adıyla kullanıcılarla buluşturuyor. Yeni Android One akıllı telefon ülke genelinde birçok teknoloji mağazasına girmiş vaziyette. QMobile A1 ile stok Android işletim sistemi arayüzü deneyimi (Android 5.1.1 Lollipop) hayli kabul edilebilir bir fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
Android One projesinde çeşitli ülkelerde belirlenen partnerlerle iş birliği içerisinde stok Android içeren akıllı telefonlar üretiliyor. Bu cihazlara güncellemeler doğrudan Google tarafından sunulmakta, yani ürünler için güncelleme konusunda en sorunsuz akıllı telefonlar oldukları söylenebilir. General Mobile 4G de ülkemize kısa süre önce bu şekilde giriş yapmıştı. QMobile A1’in fiyatı 110 USD olarak belirlenmiş.
Akıllı telefonda 4.5 inç genişlikli IPS ekran, 1 GB RAM, 1.3 GHz dört çekirdekli işlemci, 8 GB depolama alanı, microSD kart yuvası, 5 MP ana kamera, 2 MP Selfie kamerası, 1700 mAh kapasiteli pil ve çift SIM yuvası gibi giriş seviyesi bileşenlere yer veriliyor.
208 Okunma 06 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!