Android cihazlarımızı alırken büyük bir heves ile sevinir ve önümüzdeki yaşamımız boyunca aldığınız android cihazınızı değiştirmeyeceğinizi dersiniz. Ancak zamanla Android Telefonda Yavaşlama Sorunuolunca bu ne lan hemen satıp bir yenisini almak istemiyorsanız androidservisi burada. Android Telefonum yavaşladı, Android Telefon yavaşlama,Android Telefon geç açılma sorunu
Uygulamaları kaldırın
Uygulama listenizi açın ve 6 aydır oynamadığınız veya kullanmadığınız tüm uygulamaları kaldırın. Android 4.0 ve sonrasında uygulamaya uzun dokunup ekranın üst tarafında beliren Kaldır simgesine sürükleyerek onlardan kurtulabilirsiniz.
Hangi uygulamaların daha çok yer harcadığını görmek için Ayarlar ekranına gidin ve Uygulamalar’a tıklayarak yüklü uygulamaların listesini görüntüleyin. İndirilenler sekmesinde menü düğmesine dokunun ve “Boyuta göre sırala”ya tıklayın. Şimdi en çok yer kaplayan uygulamaları daha kolay görebileceksiniz. Herhangi bir uygulamayı kaldırmak için üzerine dokunun ve ardından “Kaldır”a dokunun.
Dosyaları silin
Android’li cihazınızın depolama alanında hangi dosya türlerinin ne kadar yer kapladığını görebilmek için Ayarlar ekranını açın ve Depolama’ya dokunun. Şimdi Android size hangi kategorideki dosyaların ne kadar yer harcadığını gösteren bir liste gösterecek.
Kategorilerin üzerine dokunarak cihazınızdaki dosyaları görebilir ve onları silebilirsiniz. Örneğin Fotoğraflar’ın üzerine tıklayarak Galeri uygulamasını açabilir ve fotoğraflarınızın üzerine uzun dokunarak onları cihazınızdan silebilirsiniz.
Dosyalarınızı silmekte size daha çok yardımcı olacak bir uygulama ise DiskUsage. Bu uygulama, cihazınızda hangi dosya ve klasörlerin ne kadar yer kapladığını grafiksel olarak gösteriyor. Bu sayede en çok yer harcayan dosyaları ve klasörleri rahatça bulabiliyor ve kaldırabiliyorsunuz.

Gelen aramalar:

telefonum çok yavaşladı,telefonum yavaşladı,android telefon yavaşladı,android yavaşladı,android telefonum yavasladi,android telefonum çok yavaşladı,telefon yavaşladı,telefonum yavaşladı android

188 Okunma 03 Şub 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!