Android Uygulaması Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

appsgeyserAppsGeyser, her türlü web sayfasını, içeriğini ve widgetini neredeyse iki adımda Android’li cihazlarda çalışabilecek uygulamalara çeviren oldukça pratik bir web platformudur. Herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden Android uygulamanızı anında oluşturabiliyor ve ilgili içeriği güncellediğiniz anda uygulamanızı da otomatik güncelleyebiliyorsunuz.
android-uygulamasi
AppsGeyser’ı herkesin kendi Android uygulamasını hiç zorlanmadan yapabileceği bir platform olarak söylebiliriz. En temel özelliği ise programlama bilgisi gerektirmemesidir.
AppsGeyser’in en önemli özelliği sadece sitelerin RSS akışlarını kullanarak Android uygulaması yapması değil, bunun yanında herhangi bri web widgetinden ve web sayfası içinde seçeceğiniz bir alandan otomatik veri çekerek nitelikli Android uygulamaları yapabiliyor olmasıdır. Mesela Twitter veya Facebook widgetlerini anında Android uygulamasına çevirebiliyorsunuz.
Ayrıca site ile oluşturduğunuz uygulamaların istatistiklerini gerçek-zamanlı takip edebiliyor, uygulamanızı sosyal ağlarda duyurabiliyor ve uygulamanıza reklam iliştirebiliyorsunuz.
Android uygulaması oluşturabilmek için appsgeyser.com/create/start/ adresini ziyaret ederek Web Widget Code (web widget araç kodu), Web Page Content (web sayfası içeriği) ve Website (web sayfası adresi) seçeneklerinden birini seçmek ve Android uygulamanızı yapmak için gerekli adımları takip etmeniz gerekiyor.
Adres: http://www.appsgeyser.com/
189 Okunma 25 Ara 2013

Yorumlar


Sen de Yorumla!