Android Yüklü iPhone 6 Olur mu?

Bir YouTube kullanıcısı tarafından hazırlanan Android yüklü 4,7 inç boyutundaki sahte iPhone 6, eğlenceli bir şakaya konu oldu. İşte o eğlenceli video.

12.08.2014 / 10:00

Sızdırılan kasaların iPhone 6’ya biz bile inanmaya başlamışken sokaktaki vatandaş neden inanmasın? Jonathan Morrison isimli YouTube kullanıcısı Android yüklü ancak iPhone 6 görünümlü cihaz ile Amerika sokaklarında vatandaşları elindeki cihazın iPhone 6 olduğuna inandırmaya çalıştı.
Yok artık!
J. Morrison, sahte iPhone 6’yı tanıtırken cihazın 8 gün batarya ömrüne26 çekirdek işlemciye ve 8K ekrana sahip olduğunu söyledi. Apple’ın sesli asistanı Siri‘nin Google’ın asistanı Google Now ile değiştirildiğini ve cihazın kasasının nano-alüminyum olduğu dile getirdi. “Yok artık LeBron James buna kim inanır” demeden önce aşağıdaki videoyu izleyin.
Sizin de tahmin edeceğiniz üzere J. Morrison’un hayal dünyasındaki iPhone 6 için teknolojinin daha da ilerilere gitmesi gerekiyor. Kim bilir belki 4-5 yıl sonra bu kadar ütopik özellikli cihazlar hayatımıza girer.

Teknoloji dünyasını uzun bir süredir meşgul eden ve etmeye devam edeniPhone 6 söylentileri Apple’ın iPhone etkinliğini 9 Eylül tarihinde gerçekleştirme iddialarının ortaya atılmasından sonra iyice alevlenmişti. Mevcut ekran boyutunun büyümesin kesin gözüyle bakılan iPhone 6 için bu zamana kadar birçok kasa görseli sızdırılmıştı.

201 Okunma 16 Ağu 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!