Bilgisayarınızda olduğu gibi Android cihazınıza da torrent indirebilirsiniz. Bunu mobil şebekeler üzerinden internete bağlıyken tavsiye etmesek de (eğer sınırsız bir internet paketiniz yoksa), WiFi bağlantısıyla torrentleri kolayca indirebilirsiniz.

Öncelikle bilgisayarınızda olduğu gibi bir BitTorrent uygulamasına ihtiyacınız var. Markette bu iş için çeşitli uygulamalar bulunmakta ama biz sizin için basitliği ve arayüzünün bilgisayar versiyonuna benzerliği sebebiyle uTorrent’i seçtik.

Icon

µTorrent® – Torrent AppYÜKLE

Uygulamayı indirdikten sonra, tarayıcınızdan indirmek istediğiniz torrent dosyasını bulun. Torrent linkine tıkladığınızda dosyayıyı telefona kaydetme veya uTorrent ile açma seçenekleri çıkacaktır, uTorrent’i seçerek torrenti indirmeye başlayabilirsiniz. Torrent belirttiğiniz dosyaya inmeye başlayacaktır. Bir dosya yöneticisi kullanarak indirdirilmiş torrentin içeriğine ulaşabilirsiniz.
Screenshot 2014 04 26 10 38 11
Önemli bir hatırlatma: Torrent kullanımı yasadışı değildir ancak telif hakkı içeren materyallerin korsan olarak indirilmesi yasadışıdır.
202 Okunma 02 May 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!