Android

Android’li Blackberry Venice

Android’li ilk Blackberry telefon olacak Venice, daha detaylı olarak göründü. İşte fiziksel klavyeli, kavisli ekrana sahip Blackberry Venice fotoğrafları ve çıkış tarihi.

19.08.2015 / 14:00İşte Android'li Blackberry Venice

Yıllardır Android‘e geçmemek için direnen Blackberry, sonunda yaşadığı gerilemeler sonucunda Android‘e geçme kararı aldı.
Geçtiğimiz MWC döneminde kavisli ekrana sahip bir Android telefon geliştirildiğini paylaşan Blackberry CEO‘su John Chen‘in açıklamaları sonrasında kavisli ekrana, fiziksel klavyeye ve Android işletim sistemine sahip Blackberry Venice sızıntıları gelmeye başladı.
15-08/19/01-blackberry-venice.jpg

Blackberry Venice karşınızda

Son yapılan sızıntıda ise Blackberry Venice fotoğrafları ve çıkış tarihi belli olmuş gibi görünüyor. Evan Blass tarafından paylaşılan Blackberry Venicefotoğraflarında özellikle Android işletim sistemine dikkat çekildiği görülüyor.
15-08/19/02-blackberry-venice.jpg

Blackberry Venice ne zaman tanıtılacak?

Tanıtım tarihi konusunda yine Evan Blass ve Crackberry kaynakları tarafından paylaşılana göre, Blackberry Venice Kasım ayında tanıtılacak ve tüm Amerikalı taşıyıcılar ile satışa sunulacak.
Özellikle Samsung Galaxy S6 Edge ile rekabet edeceği tahmin edilen telefonun, şu an için Amerika dışındaki pazarlara çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor.
256 Okunma 20 Ağu 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!