Android Android

Angry Birds Stella, Eylül’de Geliyor!

Rovio’dan yeni Angry Birds oyunu Angry Birds Stella geliyor.

Mobil platformda olduğu gibi konsollar ve bilgisayarlarda da oynanabilen oyunlardan biri olan Angry Birds serisinde şu ana kadar birçok oyun gelmiş geçmişti. Klasik “kızgın kuşlar” oyununun yanı sıra yarış türünde veya diğer farklı türlerde oyunlar sunulmuştu. Bu oyunların geliştiricisi olan Rovio,Angry Birds Stella adına sahip serinin yeni oyununu duyurdu.
Angry_Birds_Stella_scroll_1
Stella adındaki karakter ve onun arkadaşlarının yer aldığı bu oyun, eğlence, cesaret, dostluk ve bayan kahramanlığı bir arada topluyor. Angry Birds Star Wars oyununda da yer alan Telepod yani oyun içinde yeni karakterleri açabileceğimiz özelliğin de bu oyunda yer alacağı bilgisi bulunuyor.
Angry_Birds_Stella_scroll_3
Bu yılın başlarında duyurulan Angry Birds Stella‘ın son olarak sonbaharda ve muhtemel Eylül ayında geleceği belli oldu. Önceki oyunlara göre daha fazla sevimli kuşun bulunduğu görülen yeni yapımda bizleri yeni karakterler bekliyor. Akıllı telefon ve tabletlerde yeni eğlenceli bir Angry Birds oyunu ilerleyen aylarda bizler ile buluşmaya hazırlanıyor. Etkileyici ve canlı grafiklere sahip Angry Birds Stella şimdiden merak uyandırmaya başladı bile.
Oyun içinden bir görüntü:
Angry_Birds_Stella_scroll_2
171 Okunma 20 Haz 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!