Firmalar yaz aylarıyla birlikte ürünlerinin özellikle ısınma konusunda büyük sıkıntılar yaşayabileceğini bildikleri için piyasada olan tüm ürünlerinin sıcaklık stres testlerini yaptırtıyorlar. Son dönemde artan pil patlamaları ve telefonların kendi kendine alev alma haberlerine hepimiz şahit olmaktayız. Bu olayların yaşanmaması için çalışan Apple’da bazı şarj adaptörlerinde hata olabileceğin açıklayarak bu şarj adaptörlerine sahip kullanıcıların Apple Store’lara giderek şarj adaptörlerini “ücretsiz” olarak değiştirebileceklerini açıkladı.

Bu şarj adaptörü acaba bendeki mi diye merak ediyorsanız size bu adaptörün kod numarasını veriyoruz. Bu kod numarasını kendi şarj adaptörünüz ile karşılaştırın ve bu adaptörleri bir daha kullanmayın diye sizleri uyarıyoruz. Model numarası A1300 ve CE harflerinin içi griye boyalı bir adaptörünüz varsa bunun hemen değişimini isteyebilirsiniz.
apple usb power adapter affected Appleda Şaşırtan İade Süreci!
Bu adaptörlerin iPhone 4S ile dağıtıldığı belirtilirken toptancılara ve perakendecilere de sadece adaptör şeklinde gönderildiği ve daha sonra çıkan modeller için satılmış olabileceğinin altı çiziliyor. Bu ürünün gönderildiği ülkeler ise şöyle sıralanıyor.
Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İsrail, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Moldova, Karadağ, Hollanda, Norveç , Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Vietnam
184 Okunma 14 Haz 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!