Bilgisayarınıza Viber yükleme
Birçok insan Android cihazlarında Viber kullanmakta. Peki bilgisayarınızda da Viber kullanabileceğinizi ve hatta rehberinizdekileri ya da konuşmalarınızı senkronize edebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bilmeyenler için bunun nasıl yapılacağı. Oldukça basit.
 © Viber
WhatsApp’ın baş rakiplerinden olan Viber, PC, Mac ve Linux üzerinde kullanılabilmekte. Yüklerken de herhangi bir karışık yöntem uygulamanıza gerek yok.
Bilgisayarınıza yüklemek için Viber’ın internet sitesine girin. Tek şart bir Viber hesabınız olması. Eğer aktif bir Viber hesabınız yoksa uygulama bilgisayarınızda çalışmaz.
Icon

ViberYÜKLE

Yükleme tamamlandıktan sonra Viber’ı akıllı telefonunuzda kullanıp kullanmadığınız sorulacak. Evet’i işaretleyin. Ardından ülke kodu ve numaranızı girip gelecek aktivasyon kodunu bekleyin. Burada bir durum var gönderilen kod her zaman çalışamayabiliyor o yüzden ikinci bir kod istemekte tereddüt etmeyin.
androidpit viber pc 1
 © Viber
Kod geldiğinde ve girdiğinizde bilgisayarınız ve telefonunuzdaki Viber arasında bağlantı yapılmış olacak. Bunun ardından ücretsiz aramalar, anlık mesajlar ve sohbetlerden yararlanabilirsiniz.
Siz bilgisayarınızda Viber kullanıyor musunuz? Durumdan memnun musunuz?
214 Okunma 15 May 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!