Dinleme Cihazı olarak tabir edilen ve uzak bir lokasyondan diğer bir lokasyona bağlanarak o mevcut konumdaki sesleri alabilmenize dinleyebilmenize veya kaydetmenize yarayan cihazlar bulunmaktadır, bu dinleme cihazları hem boyutlarına hem özelliklerine hemde fiyatlarına göre çok çeşitli firmalarca üretilmiş ve satılan cihazlar olabilmektedirler.

Kullanım amaçlarına göre oldukça çeşitlilik gösterebilen bu cihazlar en çok kişisel güvenliğin sağlanabilmesi için ev işyerlerinde kullanılabilmektedirler. İşyerlerinde ve evlerinde hırsızlara karşı bir koruma geliştirmek isteyen kişiler uzakta bulundukarı zaman zarflarında ev ve işyerlerini dinleme cihazı ile her an kontrolleri altında tubabilmektedirler.

Diğer bir kullanım alanı ise çocuklu ailelerin çocuklarını her an nerede olduklarını takip edebilmeleri ve onların kendilerinden uzak oldukları okul vb gibi yerlerdeyken takip edebilmeleri içindir. Küçük çocuğunun her an nerede oldugunu telefonundan veya bilgisayarından her an bilebilmelerini sağlar. Buda ayrıca extra bir güvenlik oluştururki özelliklede kullanımı artan bir şekilde devam etmektedir.

Gps takib özelliği bu cihazların olmassa olmaz özellikleri arasındandır, aradığınız da mevcut kişinin ayrıntılı bir şekilde konumunu vericek şekilde tasarlanmış ve hem uydular hemde mevcut gsm baz istasyonlarından yararlanarak size en dogru konumu 5 ila 50 metreye kadar hata payıyla verebilecek özelliktelerdir.

Dinleme cihazı kullanımı hakkında dah fazla bilgi edinmek veya bir dinleme cihazı satın almak veya dinleme cihazının işlevini yerine getirebilen çok kapsamlı bir telefon dinleme programı satın almak isterseniz sitemizde bulunan ilgili sayfalarımıza bakmanız hem yeterli miktarda bilgi sahibi olmanızı sağlayacak hemde en dogru seçimi yapmanıza imkan verecektir.

309 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!