En Başarılı Android Ses Kayıt Uygulamaları
Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Günlük hayatımızda Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarımızı telefon görüşmeleri yapmak için kullanmanın yanında müzik dinlenmek, oyun oynamak, video izlemek, internete girmek gibi farklı amaçlar için de kullanabiliyoruz.
Mobil cihazların işlem güçlerinin artmasına bağlı olarak sahip olmaya başladıkları bu kullanışlı özelliklerden biri de ses kaydetme özelliği. Artık Android cihazlarımızı kullanarak sesli notlar alabiliyoruz, müzik parçalarını, konserleri, konferansları ve daha birçok farklı sesi kolayca cebimizde taşıdığımız Android cihaz ile kaydedebiliyoruz.
Android cihazların dahili ses kaydetme uygulamaları olsa da bu iş için bize daha yüksek kaliteli bir çözüm ve kullanışlı düzenleme seçenekleri sunan birçok farklı ses kayıt uygulaması seçeneği bulunmakta. Bu yazımızda da bu ses kayıt uygulamalarının en kullanışlı olanlarını bir araya getiriyoruz ve özelliklerine kısaca göz atıyoruz. İşte incelememizde yer alan ses kayıt uygulamaları:
 • RecForge Lite – Audio Recorder android indir
  İndir3.4 MB
  RecForge Lite - Audio Recorder
  RecForge Lite – Audio RecorderAndroid için Ses Kayıt Uygulaması
 • Easy Voice Recorder android indir
  Easy Voice Recorder
  Easy Voice RecorderAndroid İçin Ses Kayıt Programı
249 Okunma 07 Nis 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!