android temamızı indirip en iyi android temalarına sahip olmaya,
tem Kasım Ayı En iyi Android Temaları
Her ay düzenli olarak android temalarımızı bu başlıkta topladıgımzı ve yoğun ildi ile devam eden android tema bölümümüz de bu ayda neler var neler aşağıdan takip edip hoşunuza gidenleri indirebilirsiniz.

1.Z.CardR Theme GO Locker tema indir

Z.CardR Theme GO Locker tema ile telefonunuzun görüntüsü tamamen yenilecek ve pembe siyah kırmızı ağırlık renklere bürünecek resimlerinden de anlaşıldııg gibi tema telefonunuuzn bir çok noktasına müdahale ederek herkesten farklı bir tema kullanmanıza yardımcı olacka son derece şık çizgileri butonları ve görselleri olan tema ayrıca telefon açma kapama yada diğer widgetler ile iletişimi tasarımı çok hoş durmaktadır.
Sponsor Bağlantılar
dasdasdsa Kasım Ayı En iyi Android Temaları dsadasd Kasım Ayı En iyi Android Temaları
button Kasım Ayı En iyi Android Temaları
lines1 Kasım Ayı En iyi Android Temaları

2.Pil Göstergesi Widget indir

Pil Göstergesi Widget indir
evet ekranınızda cap canlı bir pil göstergesi istiyorsanız bu android tema yı denemelisiniz bu iwdget sayesinde pil göstergeniz klasik yada modern termometre şeklinde görünebilir. bu eglenceli ve göze hitap eden uygulamayı tavsiye etmekteyiz.
sdasd1 Kasım Ayı En iyi Android Temaları sdfsdfsd Kasım Ayı En iyi Android Temaları
button Kasım Ayı En iyi Android Temaları
lines1 Kasım Ayı En iyi Android Temaları

3.Messi Live Walpaper Canlı Duvar Kağıdı

Messi Live Walpaper Canlı Duvar Kağıdı evet arkadaşlar ücretsiz olan bu canlı duvar kağıdı arka planda android ekranınızda messinin en muhteşem gollerindne ve messinin bir kaç antreman görüntüsünden oluşan kısa videolar ve en iyi maçlardan pozisyonlar ile geçiyor. Messi hayranlarının mutlaka alması gereken bir duvar kağıdı ve temaandroid tablet ve android telefonunuza canlı duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz biliyorsunzuki messi dünyanın gelmiş geçmiş en hızlı ve seri oyuncularından biridir.

sss Kasım Ayı En iyi Android Temaları

sdad Kasım Ayı En iyi Android Temaları unnamed3 Kasım Ayı En iyi Android Temaları
button Kasım Ayı En iyi Android Temaları
lines1 Kasım Ayı En iyi Android Temaları

4.HD Çözünürlüklü Android Tema indir

HD Çözünürlüklü Android Tema indir
Evet hd çözünürlüklü yüksek kalite android tema indirmek ve uygulamak istiyorsanız telefonunuz kişiseleşsin istiyorsanız bu ücretsiz  Temaları denemelisiniz.  XDA Geliştiriciler Forum’undan Primokorn, TWRP Recovery kullanan kullanıcılar kullanması amacı ile tema hazırladı. Hazırlanan temalar sadece HD çözünürlüklü cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor. HD android temalar sayesinde ROMlar ile oluşturlan bir çok özelliğide kazanmış oluyorsunuz
unnamed Kasım Ayı En iyi Android Temaları
Kuırulumu: SD Kartınızda bulunan TWRP adlı klasörde theme adlı bir klasör oluşturun. İndirdiğiniz zipin adını ui yaparak theme klasörüne atın. Eğer hata verirse ya da yüklenmezse TWRP’ den Reload Theme seçeneğini uygulayın ( Advanced bölümünde ).
31 Kasım Ayı En iyi Android Temaları
button Kasım Ayı En iyi Android Temaları
lines1 Kasım Ayı En iyi Android Temaları

5.Kar Yağışı Canlı Duvar Kağıdı

Evet kış aylarında içimiz sogurken görmek isteidğimiz o güzel karlı manzaralar eskilerde kaldı oyuzden yapımcının ekranınızda canlı duvar kağıdı olarak kar yağdırdığı bu uygulamayı tavsiye ederiz. Canlı duvar kağıdı indir ve seninde ekranında kar yağışları olsun istiyorsan mutlaka denemelisin.
sda Kasım Ayı En iyi Android Temaları sdasdas Kasım Ayı En iyi Android Temaları sdasdasd1 Kasım Ayı En iyi Android Temaları
button Kasım Ayı En iyi Android Temaları
256 Okunma 23 Ara 2013

Yorumlar


Sen de Yorumla!