AndroidFarmVille 2 Android İçin Çıkış Yaptı

Zynga popüler çiftlik kurma oyunu serisi Farmville‘nin 2. oyunu olan FarmVille 2‘yi Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için yayınladı. Hatırlanacağı üzere FarmVille 2’nin internet tarayıcıları üzerinde oynanabilen versiyonu bir süre önce yayınlanmıştı. Aradan geçen zamanın ardından Android mobil cihazları da düşünen Zynga bu eğlenceyi yanımızda taşıyabilmemiz için uygulamayı Android cihazlarla uyumlu hale getirdi ve belirli ülkeler için hizmete açtı. Şu an için ülkemizde indirilmeye açık olmayan uygulamanın kısa bir süre sonra Türkiye için de hizmete açılması bekleniyor.
FarmVille 2’nin sadece belli ülkelerde hizmete açılmasının nedeni geliştirici firma Zynga’nın diğer ünlü mobil oyun geliştiricilerinin izlediği yolu izlemesi olabilir. Hatırlanacağı üzere Angry Birds oyunlarının geliştiricisi Rovio da oyunlarını ilk önce belli ülkelerde hizmete açmakta, sonra diğer ülkeler için de oyunu kullanıcılara sunmaktaydı. Bunun nedeni uygulamayı önce belli bir kullanıcı kitlesi üzerinde test etmek ve sonrasında olası hataları tespit ederek oyunu bütün dünyaya sunmadan önce hataları gidermekti.
Zynga’nın FarmVille 2’nin mobil versiyonları hakkında önümüzdeki günlerde resmi açıklama yapması bekleniyor. FarmVille 2 ülkemiz için hizmete açıldığında oyunu bu bağlantıdan indirebilirsiniz:
FarmVille 2
FarmVille 2Android için Çiftlik Kurma Oyunu
157 Okunma 09 Nis 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!