Dong Nguyen isimli geliştiricinin yeni oyunu Flappy Bird, iOS ve Android platformlarının marketlerinde zirveye oturdu. Bakalım Flappy Bird nasılmış.
iOS ve Android telefon ve tabletler için oyun yapan ve oyunları yenileyen Don Nguyen adındaki geliştirici geçtiğimiz gün içinde oynayışı hem kolay hem keyifliFlappy Bird ismindeki oyununu kısa bir süre önce sunduğu App Store ve Google Play St keyifliore‘un ücretsiz oyunlar ve uygulamalar bölümün de yayınladığı Flappy Bird uygulaması, kolay bir oynama şekline sahip olmasına rağmen son derece konsantre ve dikkat isteyen bir oyundur.
Flappy Bird Flappy Bird Oyunu iOS ve Androidi Fethetti
Oyunda yapacağınız ve tek şey ise; Mario oyunundan hatırladığınız gibi uzun ve nerede ne zaman çıkacağı hiç belli olmayan yeşil rengindeki borulara çarpmamak için telefon veya tabletinizin ekranına tıklayarak uçmasını sağlayacaksınız ve yeşil borulara değmeden aralarından geçeceksiniz. Tabi bu anlattığımız şeyler gerçekten anlatıldığı kadar basit değildir tüm dikkatinizi toplamanız gerekmektedir.
Oynanışı basit ama bölüm geçmesi zor!
Daha oyunun ilk başlangıcın da arasından geçeceğiniz borular da bile nefesinizi kesecek bir heyecan kaplamaktadır. Kısa süre içinde ücretsiz (bedava) uygulamaların arasında en çok tutulma oranlarına sahip olmasının sebeplerinden en büyüğü de bu olabilir. Basit oynanmasına ve kafa karıştırıcı özelliklerin olmamasına rağmen bölüm geçmeleri bir hayli zor olan, Grafikleri ve müzikleri ile vasat bir durumda olan bu oyunu oynamanızı şiddetle tavsiye ederim ve size temenni ederim ki indirdiğiniz de hiç pişman olmayacaksınız.
Bu güzel oyunu sizde indirmek ve denemek isterseniz aşağıda bulunan indirme linkine tıklayınız.
170 Okunma 11 Şub 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!