Satın alma sırasında doldurduğunuz satın alma formunda belirttiğiniz e-mail adresinize gelicek olan Kullanıcı Adı ve Şifrenizle Flexispy hesabınıza giriş yaptığınızda otomatik olarak karşınıza gelicek olan yukarıdaki ekrandan Android kısmı seçilir ve Next(ileri) tuşuna tıklanır. Böylece sistem size androide nasıl kurulum yapılacağını adım adım resimli olarak gösterir. Sistemin size göstericeği adımları Android telefona uygulayarak kurulumu kolayca yapabilirsiniz.

Biz yinede aşağıda size resimli olarak tarif etmek istiyoruz. 
Android kurulumu şöyle olucaktır.

Hedef telefon tarıcısına emailinize gelicek olan flexispy indirme linki yazılır ve bu adrese gidilir.
İndirme adresine gider gitmez 5002_-1.apk dosyası telefona otomatikman yüklenicektir.Yükleme tamamlandığında bu apk dosyasına tıklayın ve aşağıdaki ekran açılıcaktır.
Bu ekranda Install (kur) yazan kısma tıklayın. Böylece kurulumu baslatmış olursunuz.
Kurulum bitince yukarıdaki ekran görünecektir. Bu ekranda Open (Aç) tuşuna tıklanır.
Sonra bu ekran  karşınıza gelicektir, burada Restart Now( yeniden başlat) yazan kısma tıklanır.
Sonra karşınıza gelicek ekranda sizden aktivasyon kodunuzu ister buraya flexispy hesabınızdaki kurulum ekranında yer alan aktivasyon kodunuz girilir ve Activate (aktif et) tuşuna tıklanır.
ÖNEMLİ: Son olarak yukarıdaki ekran karşınıza gelir buekranda eğer Yes işaretlerseniz program telefonda görünür olucaktır, eğer No yu işaretlerseniz program telefonda gizli olarak çalışacaktır ve telefon kullanıcısına hiç bir uyarı vermiyecek ve fark edilmez olucaktır.
Hepsi bu kadar, böylelikle android telefona kurulumu bitirmiş olacaksınız, Bilgisayardaki kurulum sihirbazında yer alan aşağıdaki yeri işaretleyip Next yazan yeri tıkladığınızda artık Flexispy panelinizde telefon bilgilerini görmeye baslayabilirsiniz.

 

324 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!