Flexispy Extreme versiyonnunda bulunan en göze çarpan özelliklerden birtanesi olan görüşmeleri canlı dinleme özelliğinin nasıl kullanıldığını sizlere bu yazımızda ekran görüntüleride vererek  en basit şekilde aşıklamaya çalışacağız. Flexispy online hesabınıza giriş yaptığınızda karşınıza gelen Flexispy kullanıcı panelinizden yapıcağınız birkaç kolay ayardan sonra flexispy yazılımının canlı dinleme özelliği aktif olucaktır. Yapılacak işlemler sırayla şu şekilde olur.

Öncelikle panelinizde sol menüde bulunan Control Center kısmına tıklanır ve aşağıdaki sayfaya gidilir.

1. Bu sayfadan Live Call Controls kısmına tıklanır. ve aşağıdaki sayfa açılır.

 

2. Enable Call Interception kısmına tıklanır ve aşağıdaki sayfa açılır.

 

3. Current Status yazan kısım ON (Açık) konumuna getirilir. Sonra bir önceki sayfaya geri dönülür.

 

4. Manage Watclist yazan kısıma tıklanır ve aşağıdaki sayfa açılır.

 

5. Bu sayfadaki tüm alanlara Tik atılır ve Sycn Now yazan kısma tıklanır. Sonrasında tekrardan ilk baştaki panelinizin sol menüsünde bulunan Control Centers kısmına gelinir.

 

6. Bu sayadan Bugging Controls kısmı tıklanır ve aşağıdaki sayfa açılır.

 

7. Set Monutor Number kısmı tıklanıp aşağıdaki sayfa açılır.

 

8. Bu sayfadaki boşluğa dinlemeyi gerçekleştireceğiniz telefon numarası ülke koduyla birlikte yazılır örneğin +905…. şeklinde. ve sonrasında Sycn Now yazan kısma tıklanır. ve işlem bitirlimiş olur.
Bu işlem bitirlidikten sonra artık hedef telefonla yapılan veya hedef telefona gelen bir arama olduğunda yukarıdaki son aşamada belirttiğiniz telefon numarasına aşağıdaki gibi bir sms gelicektir.
Bu smsi alır almaz sms i aldığınız telefondan hedef telefonu ararsanız hedef telefonla o anda yapılan görüşmeyi canlı olarak dinleyebilirsiniz.
Not: Bu esnada konuşursanız sizin sesinizde görüşmede duyulucaktır.

 

 

311 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!