Android

Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7 Edge+ aynı anda tanıtılabilir

Samsung’un bir sonraki tepe modeli Galaxy S7’ye ilişkin iddialar dillendirilmeye devam ediliyor. Exynos ve Snapdragon işlemcilerin kullanılacağı telefonda 20MP çözünürlüklü arka kameranın kullanılması bekleniyor. Ayrıca Galaxy S7’nin Quad HD çözünürlüklü ekranında Force Touch ekran teknolojisinin kullanılması muhtemel görünüyor. Galaxy S7 için iddia edilen bir diğer detay ise USB Type-C girişine sahip olacağı.
İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy S6 Edge+ (Plus) Video İnceleme
Vietnam kaynaklı son gelişmelerde ise Samsung’un üç adet Galaxy S7 akıllı telefonu aynı anda duyuracağı ifade ediliyor. Samsung ocak-mart aralığında Galaxy S7’yi duyuracak. Kaynağa göre şirket, Galaxy S7’nin yanındaGalaxy S7 Edge ve Galaxy S7 Edge+ modelleri de kullanıcılarla buluşturacak. Galaxy S7 Edge’de 5.2 inç, Galaxy S7 Edge+ ise 5.7 inç ekranlar kullanılacak.
1445665335_galaxy-s6-edge-plus-s6-edge-fronts-3.jpg
Galaxy S6 Edge+’ın tanıtımı üzerinden kısa bir süre geçti. Telefon kısa süre önce yaygın şekilde satışa sunuldu. Samsung ürün döngüsü tamamlamadan Galaxy S7 Edge+’ı duyurması uzak ihtimal ancak imkansız değil. Bir diğer husus ise Samsung’un üç tepe modeli aynı duyurup duyurmayacağı. Son olarak Sony cephesinden Xperia Z5, Xperia Z5 Premium ve Xperia Z5 Compact duyurusu gelmişti.
Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7 Edge+’ı aynı anda tanıtır mı?
243 Okunma 24 Eki 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!