Google Kansas Fiber TV için yeni bir reklam hedefleme hizmeti test başladı

Google, mobil gibi Kansas yılında Fiber TV servisi reklam hedefleme ile yerel reklamlarını test başlıyor bugün açıkladı.
Google’dan:
Fiber TV reklamları dijital gerçek zamanlı olarak teslim edilecek ve coğrafyaya dayalı uyumlu olabilir, program türü (örneğin, spor veya haber) gösterilen, ya da tarih görüntüleme ediliyor. Sen Fiber TV ayarlarından tarihini inceleyen dayalı reklamları görmeye çıkabilirsiniz.
Kansas City’de bir yerel işletme iseniz, sadece dijital reklamlar gibi, yalnızca gösterilmiştir reklamlar için ödeyeceğiniz ve bir reklam verilen TV’ye gösterilen sayısını sınırlandırabilir.
Yukarıda belirtildiği gibi, bu reklam dağıtım süreci güçlü reklamlar mobil cihazlarda hedeflenen şekilde benzer. Şimdiki halde yol, televizyon reklam reklam alanı tüm piyasalara dayalı satılan ile, biraz bir scattershot yaklaşım alır.Potansiyel süreçte reklam alanı için fiyatları aşağı sürüş – Bu yeni yöntem reklamverenlerin ürün ilginizi çekebilir olasılığı daha yüksektir belirli kullanıcılara hedeflemek için izin, reklam dağıtımı üzerinde daha ayrıntılı denetim sağlar.
Bu reklam hedefleme bu tip bir bütün olarak televizyon reklam olabilir ne etkisi görmek ilginç olacak. Belirtildiği gibi, hizmet için test şu anda Google Fiber TVKansas müşteriler ve gizlilik fikirli millet tamamen hedefleme çıkabilirsiniz.
168 Okunma 21 Mar 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!