Haftanın Android Uygulamaları

Haftanın Android uygulamalarının 43. haftasında da en iyi ve en yeni Android uygulamalarını sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Android uygulamaları.
15-04/04/01-android-uygulama-tsf-launcher.jpg

TSF Launcher

Android cihazlar için uzun süredir geliştirilen ve çok güçlü özellikler sunanTSF Launcher, 3D özellikleri ile ön plana çıkıyor.
Kendi içerisinde yer alan 3D widgetlar ile çok başarılı bir görünüm sunanTSF LauncherAndroid 2.2 üzeri cihazlar için satın alınabilecek en iyi ücretli launcher uygulamalarından biri.

:: TSF Launcher uygulamasını indir.

Fleksy Keyboard

Android cihazlar için en iyi 3. parti klavye uygulamalarından olan Fleksy Keyboard, görsel açıdan en temiz görünümlü klavye uygulaması olarak gösterilebilir.
Hızlı çalışması ve geniş kelime arşivi ile yazım hatalarını kolayca düzeltenklavye uygulamasıAndroid 4.0 üzeri cihazlara yüklenebiliyor.

:: Fleksy Keyboard uygulamasını indir.

Altınmatik

Türk geliştiricilerin altın değerini hesaplama amacı ile geliştirdiğiAltınmatik uygulaması, altın değerini Türk lirası ya da döviz olarak takip edebilmenizi sağlıyor ve Android 2.3 üzeri bulunan cihazlarayüklenebiliyor.

:: Altınmatik uygulamasını indir.

Farklı haber kaynaklarından haberleri tek bir uygulama üzerinden takip edebilmenizi sağlayan Gazette ile en yeni haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.
ShiftDelete.Net haberlerini de teknoloji kategorisinde takip edebileceğiniz uygulama, Türk geliştirici Yalçın Özdemir tarafından geliştiriliyor veAndroid 3.1 üzeri bulunan cihazlara yüklenebiliyor.

:: Gazette uygulamasını indir.

Wear Audio Recorder

Android akıllı telefon, tablet ve Android Wear‘lı akıllı saatlerde kullanılabilen Wear Audio Recorder, gelişmiş ve kullanımı kolay özelliklersunan güçlü bir ses kaydetme uygulaması olarak dikkat çekiyor.

:: Wear Audio Recorder uygulamasını indir.

218 Okunma 05 Nis 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!