Android

CIA Android uygulamsı, bilinmeyen numaraları internet yardımıyla bulmak için kullanılan bir programdır. Uygulamanın numaraları bulma mantığı ise söyledir ; uygulamayı inidiren herkese rehberi paylaş botunu gelir, çoğu insandan bilmeden evet der , ve bu toplanan numaralar bir havuzda birikerek , online aramaya açıldığında bilinmeyen kişinin numarası ekrana gelir.

CIA Android uygulamsı, bilinmeyen numaraları internet yardımıyla bulmak için kullanılan bir programdır. Uygulamanın numaraları bulma mantığı ise söyledir ; uygulamayı indiren herkese rehberi paylaş botunu gelir, çoğu insanda durumu fark etmeden , bilmeden evet  der . Evet denilmesiyle birlikte  numaralar bir havuzda birikerek , online aramaya açıldığında bilinmeyen kişinin numarası ekrana gelir. 

CIA Uygulamasından Numara Silme Yöntemi 


Aşagıdaki linke tıkladığınızda ,  karşınıza aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir sayfa açılacaktır. Bu Sayfadan numaranızı girerek silebilirsiniz. Geçmiş olsun 🙂


Şimdi , önce aşağıdaki linke tıklıyorsunuz sonra gelen sayfadan siliyorsunuz. 

TIKLA VE SİL

( CIA NEDIR ,CIA NUMARA ENGELLEME, CIA NUMARA GIZLEME, CIA NUMARA PAYLAŞIMI, CIA NUMARA SAKLAMA, CIA NUMARA SILME, CIA NUMARAMI KAYDETTI ,CIA REHBER SILME, CIA UYGULAMA TEMIZLEME, CIA UYGULAMASI HAKKINDA )

365 Okunma 20 Nis 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!