Mspy nasıl kullanılır? Öncelikle aranızda mspy nedir ki diyenlerinizinde olduğunu varsayarak mspy yazılımının ne olduğu hakkında kısa bir bilgi verelim. Mspy yazılımı akıllı cep telefonlarının online olarak takibine, dinlenebilmesine ve uzaktan kontrol edilebilmesine olanak sağlayan oldukçada çeşitli fonksiyonlara sahip bir cep telefonu izleme programıdır.

Bu yazılım sayesinde kişiler hem çocuklarının anlık takibini yapabilmekte, hem yaşlı bireylerinin her an nerede olduklarının tespitini gerçekleştirebilmekte hemde isterlerse iş yerlerinde çalışan kişilerin verimliliklerini kontrol edebilmektedirler.
Saydığımız bu kullanım alanları ile birlikte oldukça yaygın bir kullanıcı kitlesine sahip olan mspy cep telefonu takip programının nasıl kullanıldığına gelince;
Mspy yazılımı hemen hemen tüm akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalışıcak şekilde programlanmıştır ve takibi gerçekleştirilmek istenen akıllı cep telefonuna sadece iki dakika içerisinde kolaylıkla yüklenebilmektedir. Bu yükleme ise kısaca şöyle olur. Telefonun internet tarayıcısına mspy yükleme linki yazılır ve enter yapılır böylece yukleme işlemi baslar ve en fazla iki dakika içerisinde de tüm yükleme işlemi bitmiş olur. ( bu yükleme işleminin nasıl olduğunu ayrıntılı bir şekilde sitemizdeki mspy ile ilgili sayfalardan hem video hemde resimli olarak rahatlıkla görebilirsiniz.) Yüklemeyi bitirir bitirmez artık mspy programı o telefonda faaliyetine başlamış olur ve özellikleri kapsamındaki tüm bilgileri sizin mspy hesabınıza göndermeye başlar.
mspy nedirBu aşamadan sonra sizin yapacağınız tek şey mspy hesabınıza bilgisayarınızdan giriş yapmak ve programın telefondan gönderdiği bilgilere bu hesabınızdan erişmektir. Bu kadar kolay bir kullanıma sahip olan mspy programı sayesinde ister çocuklarınızın sizden uzaktayken ki kontrollerini yapabilir, her an nerede oldukları hakkında bilgi edinebilir ve cep telefonlarıyla yapacakları zararlı ve tehlikeli girişimlere engel olabilirsiniz, istersenizde yaşlı bireylerinizin her an nerede olduklarını tespit edebilirsiniz.
Bu yazımızda sizlere kısaca Türkiye’de ve dünya genelinde en çok kullanıcı kitlesine ulaşmış bir yazılım olan mspy’ın nasıl bir program olduğunu ve en çok kimlere hitap ettiğini vede kısacada olsa nasıl kullanıldıgını anlatmaya çalıştık. Mspy hakkında çok daha detaylı bilgi edinmek için sitemizdeki ilgili sayfaları ziyaret etmeniz yeterli olucaktır.

 

434 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!