Mspy ortam kaydetme özelliği, evet mspy telefon dinleme programında bulunan bir çok fonksiyondan bir taneside mspy yüklenmiş cep telefonunun bulunduğu ortam seslerini kaydedebilme özelliğidir. Bu özellik sayesinde mspy kullanıcısı online kontrol paneli uzerinden oluşturacağı komutlar sayesinde telefonun ortamını kaydedebilmekte ve panelinden dinleyebilmektedir.

Peki bu özellik nasıl uygulanır? Son derece basit bir şekilde diyebiliriz. Öncelikle mspy online panelinize giriş yapmanız gerekmektedir, daha sonra ise panelinizin sol menüsünde bulunan Kayıtlar sekmesine tıklamalısınız bundan sonra ise karşınıza gelicek (aşağıda resmideki ekran) ekranda bulunan Komut Ekle kısmına kaydetmek istediğiniz zaman aralığını girmelisiniz. Başlangıç ve Bitiş zamanlarını aralarında maksimum 30dk olucak şekilde bu alanlara girmelisiniz ve girdikten sonrada komut oluştur kısmına tıklamalısınız. Hepsi bu kadar kolay. Bu komut oluşturma işlemini tamamladıktan sonra mspy programı oluşturduğunuz komutu panelinizin Telefon Yönetimi kısmında bulunan  Güncelleme Aralığı’ndaki yazan zaman içerisinde telefonda güncelliyicek ve o zaman geldiğinde ortam seslerini kaydedip panelinizdeki kayıtlar bölümüne gönderecektir.

Bu komut olusturma ıslemınde dikkat edilmesi gereken şey ise komut olusturulurken verilen zaman aralığının maksimum 30 dk  olması ve kumutu olusturdugunuz saat ile kayıt edilmesini istediğiniz başlangıç zamanı arasındaki sürenin en az 1 saat olmasıdır. Bunlara dikkat edip oluşturdugunuz komutlarla mspy ile ortam seslerinşi kaydedip dinleyebilirsiniz.

ortam dinleme yazılımı
Ayrıca mspy programının online panelinin nasıl kullanıldıgını aşağıdaki mspy online demosuna bakarakta inceleyebilirsiniz.

 

245 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!