On Parmak Programı indirmek için Tıklayınız…
Hotkey-onparmak Programı indirmek için Tıklayınız…
Programlar Kendi Uploadımdır… Sakıncalı veya Telif haklarıyla ilgili veya illegal Bir Program varsa Kaldırılması için Lütfen iletişime Geçiniz…
Bugün bilgisayar dünyasında olan birçok kişinin sorunudur on parmak kullanmak. Bu konuda bazı kişiler on parmak geliştirme programlarını kullanırken birçok kişi de on parmak programlarını kullanmıyorken sohbet ile geliştirmeye çalışıyorlar. Bugüne kadar on parmak klavye kullanımı konusunda birçok on parmak oyunları oynadım. Ancak hiç biri typeracer sitesi kadar eğlenceli ve çekişmeli olmadı arkadaşlar.
On parmak klavye kullanımı konusunda typeracer sitesinden online olarak oynayabilir başka kişilerle yarışabilirsiniz.  On parmak indir siteleri yerine on parmak oynamak için online olarak indirmeden typeracer sitesinden heyecanlı bir şekilde oynayabilirsiniz.
On parmak programı indirmek size vakit kaybettirmenin yanında başka kişilerle yarışmadığınızdan dolayı kendi performansınızı değerlendirme durumunuz olmuyor. Bu gibi online oyunlar da on parmak hız testinizi yapabilirsiniz. Çünkü yarışma test şeklinde yapılıyor.
194 Okunma 28 Haz 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!