SAMSUNG G531 GRAND PRIME AKILLI TELEFON

SAMSUNG G531 GRAND PRIME AKILLI TELEFON 

İnce ama güçlü
Yalnızca 8,6 milimetre kalınlığı ile GALAXY Grand Prime, hareket halinde eğlenmek için gerekli tüm özellikleri şık, modern bir paket içine sıkıştırarak, incelikle güçlü performansı bir araya getiriyor. Ancak ince yapı demek küçük demek değildir: 5” qHD ekranla her zaman büyük bir tarzınız olur.
 
 

Üstün performansGALAXY Grand Prime, ne kadar yüklerseniz yükleyin muhteşem hızlarda çoklu görev performansı sunan, güçlü 1,2 GHz Dört Çekirdekli işlemcilerle donatılmıştır.

 
 

Fotoğrafta herkes olsunArkadaşlarınızla çektiğiniz selfieler hiç bu kadar iyi olmamıştı. GALAXY Grand Prime, 85 derecelik ultra geniş görüş açısı sunan 5MP’lik bir ön kamera sunuyor. Görüş açısının geniş olması her çekimde daha fazla arkadaşlarınızın ve arka plan alanının görüntüye girebilmesi demektir. Artık selfie çubuğunuzu evde bırakabilirsiniz. Yüksek çözünürlük, paylaşmak için sabırsızlanacağınız daha net, daha müthiş fotoğraflar çekmenizi sağlar.

 
 

Uzun pil ömrü

 
Telefonunuzun yanlış zamanda pilinin tükenmesinden endişe duymanıza gerek olmayacak. GALAXY Grand Prime, daha da uzun süre video izlemeniz, müzik dinlemeniz ve hatta uygulamalarınızı çalışabilmeniz için 2 600 mAh pil ile sunuluyor.

En son sürüm işletim sistemi: Kitkat

 
Android KitKat 4.4 ile güçlendirilen the GALAXY Grand Prime, daha iyi kullanılabilirlik, geliştirilmiş performans ve daha fazla verimlilik sunan sayısız yararlı özellikle doludur. KitKat ile donatılmış bu ürün seviyesindeki az sayıda akıllı telefondan en gelişmişine sahip olun.
298 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!