Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4 çok büyük bir ihtimalle resmi olarak 3 Eylül tarihinde tanıtılacak. Bu gerçek elbette sızıntıları engellemiyor aksine daha da arttırıyor. Sızan görüntüler hepimizin olmasını umduğumuz üç taraflı ekranı da başka bahara bırakıyor.
Kutuya bakılırsa cihaz oldukça serinin önceki cihazlarına benziyor. Ayrıca ekrandaki tarih de 15 Eylül Salı’yı göstermekte. Acaba bu bir mesaj mı? Yine de bunun açıklanma tarihi olacağını sanmıyoruz çünkü ayın 1’i Pazartesi oluyor, Salı değil.
note 4 leak front back
Eğer sızan fotoğraflar cihaza aitse çok da bir şey değişmemiş. Arkadaki deri görünüm aynı. Aynı şekilde Galaxy S5’te yer alan tansiyon ölçer Note 4’e de konulmuş görünüyor. Öndeki başlangıç tuşu da çok büyük ihtimalle parmak izi tarayıcıya sahip olacak. Zaten Galaxy S5 sahip olup bu olmasa saçma olurdu. Retina tarayıcısına gelince tam bir muamma fakat bence cihazda yer almayacak.  Son olarak sızan görüntülerden cihazın çevresinin metal kaplama olduğu görünmekte. Ne kadar metal orası da tartışılır, bekleyip göreceğiz.
Siz bu sızan görüntülerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Beklentileriniz bu doğrultuda mıydı?
166 Okunma 20 Ağu 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!