Android

Samsung Galaxy S7

Galaxy Note 5’in tanıtılmasına günler kala, Galaxy S7 hakkında ilk bilgiler de ortaya çıkmaya başladı.

Samsung, İspanya’daki Mobil Dünya Kongresi’ndeki tanıtımından bu yana konuşulmayı sürdüren amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in ardından şimdilerde de Galaxy Note 5 ile adından söz ettiriyor. Birkaç gün içinde tanıtılacak olan Note 5’in yanı sıra Galaxy S6 Edge Plus da yüzünü gösterecek. Fakat Güney Koreli şirket, bu defa çok farklı bir sızıntıyla karşımızda.
Gelen yeni sızıntılara göre Samsung’un 2016 yılında yeni bir işlem sürecine gireceği ve yeni süreçle birlikte çok daha atik bir strateji yürüteceği öngörülüyor. Şu ana kadar “Waterfall” sürecini kullanan Samsung, önümüzdeki yıl “Agile” stratejisini sergileyecek. Buna göre dönemsel stratejiyi bir kenara bırakacak olan teknoloji devi, daha atik davranacak ve bunun ilk örneğini de yeni amiralini çok daha erken kullanıcılara sunarak gösterecek.
Evet, yeni amiral derken Galaxy S7’yi kastediyoruz. Samsung Galaxy S7, tahminlerimizden çok daha erken gelebilir. 22-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi’nden bir veya iki ay daha önce Galaxy S7 ile tanışabiliriz.
Galaxy S7 için gelen ilk söylentiler yalnızca bunlar değil. Öte yandan yeni amiralin daha iyi bir kamera (hatta ön yüzde çift kamera), 8K çözünürlüğünde ekran ve çok daha zengin ses sağlayan hoparlörlerle gelebileceği de aldığımız duyumlar arasında.
249 Okunma 12 Ağu 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!