Samsung S4 cep telefonları android işletim sistemine sahip cep telefonu modelleri arasına girmektedirler dolayısıylada android işletim sistemli bir cep telefonu için uygun olabilecek her hangi bir cep telefonu takip programı ile kolaylıkla takip edilebilir ve dinlenebilirler.

Android işlemcili Samsung S4 cep telefonları için uygun olabilecek bir çok samsung dinleme programı sayılabilir fakat bunlar arasında en popüler olanlarının listesini yapmak gerekirse en başta Mspy telefon dinleme programı gelmektedir.

Mspy programının Samsung S4 dahil diğer android telefonlara nasıl yüklendiğini sitemizin ilgili menüsünden bulabilirsiniz. Zira videolu olarak Mspy programının nasıl yüklendiği sitemizde zaten  anlatılmıştır. Mspy haricinde dünya genelinde en çok kullanılan cep telefonu dinleme ve uzaktan izleme programlarının listesini yukarıdaki ana menümüzde bulabilirsiniz. Bu programları ister tek tek tüm özelliklerini ilgili sayfalarımızdan inceleyebilir istersenizde bu programların fiyatlarına ve en öne çıkan özelliklerine sizler içinn kısaca sıralandırdığımız Fiyat Listesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tüm samsung galaxy modelleri için uyumlu olan Mspy cep telefonu dinleme programının nasıl yüklendiğini gösteren videolu anlatım sayfamıza aşağıda yer alan link vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Videoda da izleyeceğiniz üzere yükleme ve kurulum işleminin toplam süresi en fazla 5 dakika kadar sürmekte ve kurulumun hemen ardından program aktif hale gelmekte ve arka planda verileri kaydedip dilediğiniz zaman aralıklarında sizin online kontrol panelinize göndermektedir.

MSPY Android Kurulumu Video Anlatım

Mspy Android Kurulumu Resimli Anlatım
Mspy programının haricinde bir program düşünenler için ise en güçlü diğer programlar arasından TOPSPY oldukça etkili özellikleriyle öne çıkmaktadır. Topspy programı mspy kadar uzun süredir piyasada olmamasına karşın şu anda dünya genelinde satış potansiyeli olarak mspy ile başa baş giden ve özellik içeriği bakımındanda en az mspy kadar zengin olan diğer bir programdır. Topspy programıda samsung s4 ve diğer samsung galaxy programları için uyumlu bir programdır. Topspy programının android ve ios işletim sistemine sahip cep telefonlarına nasıl yüklendiğini gösteren videoyada aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

203 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!