Samsung telefon dinleme nasıl yapılır? Özellikle samsung galaxy modellerinden S3, S4, S5 ve bu modellerin mini versiyonları ayrıca Samsung Note 2 , Note 3 versiyonları ve diğer en çok kullanılan samsung android akıllı cep telefonlarında uzaktan dinleme, izleme, takip ve telefonu kontrol etme işlemi nasıl yapılır.
Bu işlem için öncelikle samsung cep telefonları ile uyumlu olan bir telefon takip yazılımı kullanmak gerekmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan bu yazılımlardan dünyada ve de Türkiye’de en çok kullanılanlarından bir tanesi olan Mspy telefon dinleme programı nı sizlere örnek olarak vermek istiyoruz.

Öncelikle mspy programının ne olduğunu ve nasıl kullanııldığını bu yazımızda ayrıntılı olarak anlatmıyıcağız sadece en kısa şekilde ve basitçe anlayacağınız basit bir dille konuya değineceğiz, Siz eğer daha detaylı bilgi isterseniz ozaman sitemizdeki mspy sayfasına bakarsınız.

Ok mspy samsung veya benzeri, android işletim sistemine sahip bir cep telefonunda nasıl kullanılır? Çok kolay bir iki işlemle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle mspy programını satın almanız gerekir, bunun için yazımızın en altında vereceğimiz mspy resmi sitesine gitmeniz gerekir. (Satın alma işlemi oldukça güvenlidir ve avrupanın ve dünyanın en büyük dijital ürün satıcısı şirket olan Avangate tarafından gerçekleştirilmektedir). Online olarak programı satın aldıktan hemen sonra size  bir e-mail gelir ve bu emailde mspy kullanıcı adınız ve şifreniz olur.

Buraya kadar herşey çok açık ve kolay, size gelen bu  kullanıcı adı ve şifrenizle mspy hesabınıza mspy.com adresinden giriş yaparsınız. Artık mspy hesabınızdasınızdır. Karşınıza hangi telefona kurulum yapmak istediğinizi soran bir ekran gelir, bu ekrandan Android telefona kurulum seçeneğini  seçersiniz ve böylece size samsung telefona kurulumun nasıl yapılacağını resimli olarak gosteren ekran cıkar, bu ekrandaki kurulum adımlarının aynısını takip etmek istediğiniz samsung telefona uyguladıgınızda 3 dakika içerisinde işlemi bitirsiniz ve işte herşey bu kadar.

Kurulum sonrasında artık bu hedef telefondaki tüm bilgiler sizin mspy hesabınıza otomatik olarak mspy programı tarafından gönderilecektir ve sizde mspy hesabınıza istediğiniz yerden giriş yapıp bu bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

 

240 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!