Telefon dinleme programı kullananların yorumlarına yer vermek istediğimiz bu sayfamızda sizlerden gelen yorumlara göre hangi cep telefon dinleme programı nın hangi telefon modellerinde diğerlerine göre daha iyi olduğunu sizlerin düşüncelerinizi baz alarak listelemeye çalışacağız. Bizlere gelen dönüşümlere göre şuana kadar bu listeleme işlemimiz hali hazırda Fiyat Listesi sayfamızda yer almaktadır.

Bu listede yer alan programların listelenmesinde en başta kullanım kolaylıkları, özelliklerinin çeşitliği ve fazlalığı, Türkçe dil desteğinin olup olmaması, fiyatları ve nihayetinde de kullanıcılardan aldığımız yorumlar etkili olmuştur. Bu yorumlarınızı diğer telefon dinleme programı kullanmak isteyen kişilere seçimlerinde yardımcı olmak adına bu sayfa üzerinden yayınlamaya devam edebilirsiniz.

Sayfamıza yapıcağınız yorumlarınızda özellikle hangi telefon modelinde hangi programı ne süreyle kullandığınızı ve memnuniyet seviyenizi 10 puan üzerinden belirtmenizi istiyoruz. Bu yorumlarınızı yayınlamadan önce ise spam olarak gönderilecek olan ve hiç bir şekilde program kullanmamış kişilerin yorumlarını engellemek adına, sadece gerçekten programı kullanmıs ve tecrübe etmiş kişilerin yorumlarına yervermek adına  hangi programı kullandıysanız onu satın aldıgınızda size emailinize gelen sipariş kodunuzun ilk 5 rakamını veya harfinide yazmanızı istiyoruz. Böylece sizin gerçek bir kullanıcı olup olmadıgınıza kanaat getirebilir ve yorumunuzu yayınlayabiliriz. Böylece tam gerçek bir bilgi kaynağını ve değerlendirmeyi site ziyaretçilerimize sunmuş olacağımıza inanıyoruz. İlginiz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

224 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!