Telefon dinleme programı nasıl seçilmelidir? Evet bu sayfamızı da sizlere bir telefon dinleme programı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilgilendirme yapmak için ayırdık. Öncelikle programı kullanmak istediğiniz cep telefonunun nasıl bir telefon oldugunu bilmekle işe başlayabilirsiniz, en azından yüklemeyi yapacağınız telefonun modelini bilmeniz sizin daha dogru bir yazılım seçmenize oldukça yardımcı olacaktır. Çünkü program ararken özellikle sizin telefonunuza en uygun olan programı bulmanız böylece çok daha kolay olur. Bunun için sitemizin uyumlu telefonlar sayfasına bakmanız işinizi oldukça kolaylaştırır.

Seçiceğiniz cep telefonu dinleme programının resmi satış  sitesinden programın demosuna bir göz atmanızı öneririz zira online demosu olan bir program size programı kullanmaya basladıgınızda nasıl bir online kontrol panele sahip olucağınızı gösterir ve oldukça ayrıntılı fikirler edinmenizi sağlayabilir. Örnek olarak Mspy programının Online Demo suna bakabilirsiniz.
Bunun yanında kullanmak isteyeceğiniz cep telefonu casus yazılımının resmi sitesinin Türkçe olan bir versiyonunun olmasıda eğer ingilizce bilmiyorsanız sizin için oldukça kolaylaştırıcı bir etkisi olucağınıda unutmayın.
Tabiki tüm bu saydıklarımızın dışında belkide dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise telefon dinleme programının sahip olduğu özelliklerin fazlalığı, bu özellikler nekadar çok olursa o programın bize sunacağı verilerde odenli fazla ve çeşitli olacaktır, bir cep telefonu casus yazılımında en çok olması istenen özellikler arasında yer alan konuşmaları dinleme özelliği, ortamı dinleme özelliği gibi özelliklerin programda sunulmuş olduguna kanaat getirin. Bunu programın özelliklerinin sunulduğu spesifik sayfasına bakarak anlayabilirsiniz.Sitemizde Fiyat Listesi  sayfamızda her bir program için ayrıntılı olarak bu özellikleri bulabilirsiniz.
Telefon dinleme programı seçerken dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli konu ise programın dünya genelinde nekadar popüler olduğu konusudur, unutmayın ki en çok tercih edilen telefon dinleme programları en iyi geri dönüşü olan programlar demektir ve bu  nedenlede öncelikl değerlendirmeye alınması gereken programlar bunlardır. Bu popülerlik sırasını takip etmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olucaktır, sizler için bu programların hepsini belirli zaman aralıklarıyla tarayıp hem popülerliliklerinin devam edip etmediklerini hemde özelliklerindeki ve fiyatlarında meydana gelicek hertürlü değişiklikleri anında alıp sitemizde yayınlamaktayız.
Tüm bu ayrıntılara dikkat ettikten sonra yinede kafanıza takılan sorularınızın olması durumunda ise İletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

 

338 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!