Tizen işletim sistemi ile alakalı olarak bundan önceki konularımızda da siz değerli okuyucularımızı aydınlatmaya çalışmıştır. Samsung ve İntel ortak yapımı olarak geliştirilmesine başlatılan bu mükemmel işletim sisteminin stabil olarak dünyanın en gelişmiş modellerinden birisi olarak dikkatleri çektiğini biliyoruz.
Samsung markası akıllı telefon sektörünün hemen hemen her noktasında yer almaya çalışan en önemli teknolojilerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Tizen işletim sisteminin üretimi ile birlikte bu sektörde donanım parçaları olarak da var olmayı planlayan bu mükemmel teknoloji kısa zaman içerisinde ilgi görmeyi de başaracak gibi görünüyor. Hız anlamında da dünyanın en hızlı işlemcilerinden birisinin geliştirilmesi üzerinde çalışıldığı biliniyor.
Bu mükemmel teknolojinin zaman içerisinde çok daha yaygınlaşması aşikar. Tizen işletim sistemli ilk telefon çok önemli sonuçları beraberinde getirecek gibi görünüyor ve ilk telefon Samsung üzerinde denenecek. İşletim sisteminin verimli sonuçlar vermesi halinde seri üretimi ve markalar ile anlaşma durumu meydana gelebilecek. Tabi ki ürünü daha yakından incelemek gerekecektir.
184 Okunma 24 Ara 2013

Yorumlar


Sen de Yorumla!