Son yıllarda sadece bayan kullanıcılar için özel oyun siteleri açılmaya başlandı ama bunlar için ücretsiz çok az wordpress teması mevcuttu. Ama doynet.com ‘daki arkadaşlar bu eksikliği görerek güzel bir çalışma yapmışlar.
Tema görsel açıdan son derece göz alıcılığa sahip. Ayrıca temaya baktım bir çok özellik mevcut. Reklam yerleşimi için bir çok özel alan mevcut. Sonra tema kodlanma bakımından seo açısındanda iyi durumdu. İndirip kuracak arkadaşlarında yorumlarını bekliyoruz.
Şimdide tema yapımcısı ‘nın tema hakkında söyledikleri.

Ücretsiz WordPress Kız Oyunları Teması Özellikler

  • En Yeni Oyunlar (Hem anasayfada, hem de ayrı bir Yeni Oyunlar sayfası),
  • En Çok Oynanan Oyunlar (anasayfada ve ayrıca en çok oynanan oyunlar sayfası),
  • En Yüksek Puan Alan Oyunlar (anasayfada ve ayrıca en yüksek puan alan oyunlar sayfası),
  • Facebook Yorum (Facebook yorumların yorumu yapan kişilerin Facebook profillerinde de göründüğünü biliyorsunuz. Yani Facebook yorum ile sitenize yorum yazan çocukların arkadaşlarınıda sitenize çekmiş olacaksınız. Güncellik ve SEO açısından, normal yorum olsa daha iyi olmazmıydı diyorsanız hiç endişe etmeyin. Çünkü Google artık Facebook yorumlarıda okuyor, bu nedenle Facebook yorum, normal yoruma göre çok çok avantajlı hale geldi.)
  • Oyun Yükleniyor (Oyun yükleniyor özelliği ile reklamlarınızın tıklanma oranını arttırabilirsiniz. Oyun Yükleniyor özelliğini Tema Panel’den aktif/pasif yapabilir, oyunun yüklenme süresini yine Tema Panel’den değiştirebilirsiniz).
  • Anti-Reklam: Temamızda flash oyunların içersinde bulunan reklamlara tıklanamaz. Yani Flash oyunların içersinde bulunan diğer sitelere ait reklamlara ziyaretçileriniz tıklasada link çalışmaz ve ziyaretçileriniz başka sitelere kaçmaz. Bu Özellik sayesinde hem ziyaretçilerinizi sitede tutabileceksiniz, hem sitenizden diğer oyun sitelerine direk geçişler olmayacağı için SEO açısından gücünüz artacak. Bu özellik sayesinde kendi oyun sitelerimdeki online süresi ve anlık online sayısı 2 katına kadar yükseldi!
WP-UPDATE BİLDİRİMLERİ: WP-Update bildirimleri ile tüm güncellemelerden haberdar olacaksınız. Temaya yeni özellikler eklendiğinde admin panelinizde WP-Update size Güncelleme olduğunu bildirecek.
Wordpress Kız Oyunları Teması
253 Okunma 27 Ara 2013

Yorumlar


Sen de Yorumla!