xmobile pro

Sizlerden gelen yoğun istek üzerine Xmobile Pro telefon dinleme programının hedef telefona nasıl yüklendiğini ayrıntılı bir şekilde ekran görüntüleriyle birlikte aşağıda gösteriyoruz.

Aşağıdaki kurulum adımlarını teker teker uyguladığınızda yaklaşık 1- 2 dakika içerisinde kurulumu kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimlerin çokluğu kafanızı karıştırmasın hepsi topu topu maksimum 2 dakika sürüyor zaten.
Bu kurulum sonrası  2 gün ücretsiz full sürüm kullanım hakkınız olur.
Önce aşağıdaki resimlerde olduğu şekilde telefonun ayarlarını yapın. Yapmanız gereken telefonun ayarlar kısmında yer alan Güvenlik kısmına girip oradaki Bilinmeyen Kaynaklar
 
Bu ayarları yaptıktan sonra telefonun internet tarayıcısına http://goo.gl/5h7dDu  yazın bu sayfaya gidin, böylece yükleme otomatik olarak başlayacaktır. Yükleme hemen biticek ve aşağıda gösterildiği gibi bir apk dosyası inicek telefona. İndirdiğiniz apk dosyasına tıklayın ve kurulumu sırasıyla aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi yapın.
 

 

 

 

Programı ilk kez kuruyorsanız yukarıdaki resimde yer alan I’m new user  sekmesine tıklayın, ve aşağıdaki resimlerle kuruluma devam edin.   Şayet daha önce 1 kez kurulum yaptıysanız ve şuan 2. kez kurulum yapıyorsanız ozaman üstteki sekme olan I’m already registered user seçeneğini seçin ve önceden oluşturduğunuz emailinizi ve şifrenizi girip devam edin.

 

 
Yukarıda bulunan Cihaz modeli kısmına telefon modelınızı yazın (mesela samsung s3), sonra isim soyisim kısmını yazın sonrada en önemlisi doğru bir email adresinizi yazın ve şifrenizi oluşturun. ve Register yazan yere tıklayın. Sonrada Continue ye tıklayın.  ve son olarakta Tamam a tıklayın
Tebrikler Yüklemeyi Bitirdiniz
 
 
 
Şimdi 
ERİŞİLEBİLİRLİK 
Ayarlarını 
Yapın
 
 

Ayarlar bölümüne girin Erişebilirlik e tıklayın sonrada WiFi Service yazan yere tıklayın ve açık konuma getirin sonrada aşağıda gösterildiği gibi Tamam a tıklayın
.

Evet artık telefonu bırakabbilirsiniz, şimdi bilgisayarınızdan, kurulum sırasında oluşturduğunuz email adresinize giriş yapın ve oraya gelmiş olan e postadaki  aşağıdaki gibi gösterilen yerlere tıklayıp yazılımı onaylayınız.

 

Size gelen emaildeki aktivasyon linklerine tıkladığınızda sistem sizi otomatik olarak kullanıcı panelinize göndericektir. Böylece panelinizi kullanmaya başlayabilir ve telefondan gelen verileri görebilirsiniz.
Evet artık kurulum sırasında belirttiğiniz email adresiniz ve şifrenizle  Xmobile Pro online kullanıcı panelinize    http://goo.gl/lO3Mp5   adresinden giriş yapabilir ve 2 gün boyunca ücretsiz full sürüm olarak Xmobile Pro yu kullanabilirsiniz ve telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz.
 
 
ÖNEMLİ NOT: Xmobile Pro yu denedikten sonra, SATIN ALMAK isterseniz www.xmobilepro.net  resmi sitesinden satın alabilirsiniz, burada dikkat etmeniz gereken şey deneme süreniz bitmeden satın almalısınız ve aktivasyon anahtarınızı kullanıcı panelinize girmelisiniz, aksi taktirde deneme sürenız bittikten sonra satın alırsanız tekrardan kurulum yapmak zorunda kalırsınız. 
 
Deneme süreniz bitmeden satın alın ve size gönderilecek aktivasyon anahtarını kullanıcı panelinize girin ve kullanıma devam edin.
 

 

 

 

301 Okunma 03 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!